BHP SERWISMarcin Grzelak

Firma BHP SERWIS powstała w oparciu o doświadczenie i wiedzę grupy osób, dla których bezpieczeństwo i higiena pracy przez szereg lat stanowiły podstawę tworzenia znormalizowanych warunków środowiska pracy w wielu podległych zakładach. Pasja, zdobyte umiejętności oraz wspólne zamiłowanie w stosunku do bezpieczeństwa pracy pozwoliły skonsolidować grono osób aby razem stworzyć silną, wiodącą markę gdzie jakość i rzetelność stanowią podstawowe motto firmy.

Celem naszej firmy jest doradztwo, kształtowanie oraz wspieranie Klientów we wszystkich zagadnieniach związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy, prawną ochroną pracy, pomocą przedmedyczną, oparte na wieloletnim doświadczeniu oraz dążeniu do ciągłej aktualizacji i powiększaniu zasobów wiedzy.

Działalność doradcza BHP SERWIS polega na stałym nadzorze oraz rozwiązywaniu problemów związanych z zagadnieniami bezpieczeństwa i higieny pracy, prawem pracy, a także wdrażaniem zaleceń pokontrolnych takich jednostek administracji publicznej jak Państwowa Inspekcja Pracy, Państwowa Inspekcja Sanitarna, Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Stworzony przez nas zespół w oparciu o zdobyte umiejętności w trakcie realizacji złożonych projektów, potrafi efektywnie funkcjonować w środowiskach różnych branż o ścisłej specyfikacji.

Jako ośrodek szkoleniowy oferujemy szkolenia i edukację na najwyższym poziomie zapewniając w sposób efektowny i efektywny przyswajanie wiedzy za pomocą nowoczesnej myśli szkoleniowej i przy pomocy nowatorskich rozwiązań środków przekazu.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich pracodawców, którzy cenią sobie profesjonalizm, jakość usług, przystępne ceny oraz terminową realizację zleceń.

Projekty, klienci, ważne realizacjeNasze realizacje